Nasze Produkty
Inne

O nas

Mała manufaktura

PoduszkoweLove

PoduszkoweLove to mała manufaktura, która tworzy każdy produkt ręcznie z dbałością o każdy szczegół.

Realizujemy również indywidualne zamówienia, dopasowując odpowiednie materiały i dodatki. To właśnie za sprawą dekoracji możesz sprawić, że zadzieje się Magia w pokoiku Twojego Malucha.

Cześć, nazywam się Marta Nowicka

Mama, żona,
CEO PoduszkoweLove

Po pierwsze : MAMA, 5-letniej rezolutnej której wszędzie pełno - JANY i grzeczniejszej bardziej ugodowej 9-letniej POLI.

Po drugie : ŻONA, już teraz myślę że ze sporym stażem.

Po trzecie: Właściciel i szefowa PoduszkoweLove. To ze mną masz okazję porozmawiać na social Mediach, to ja doradzam i wybieram odpowiednie odcienie, oddzwaniam i pomagam dobrać prawidłowy wymiar.

Z wykształcenia jestem mgr Administracji... hmmm, może trochę pomaga mi to teraz w okiełznaniu prowadzenia tego wszystkiego.

Krótka historia PoduszkoweLove....

Pola.

To od niej zaczyna się ta historia.

Urodziła się w 2013 roku, a dwa lata później rozpoczęła się historia PoduszkoweLove.

To dla Poli zrodził się pomysł realizacji nowego pokoiku w nowym domu... dla niej były pierwsze podusie, kocyki i fotelik.

Produkty z pasji

Dbamy o każdy detal

Firma powstała z miłością do pięknych rzeczy - dedykowanych dla dzieci i niemowląt. Wszystkie stosowane przez nas tkaniny i wypełnienia posiadają certyfikaty OEKO-TEX Standard 100 lub Certyfikat GOTS.

Kocham Kolory i przepiękne materiały, dlatego nie umiem zrezygnować i okroić wzorów np Narzut, jest tego mnóstwo dlatego myślę, że to nas wyróżnia. Od koloru do wyboru.

Narzuty to Wasz projekt indywidualny - tutaj można szaleć do woli. Nie posiadamy dużych stanów magazynowych z zapasami, dlatego czasem trzeba na któryś produkt ciut więcej poczekać.

Firma tapicerska

mojego męża

Firma była małym ułatwieniem dlatego, że od lat w tym samym miejscu działa firma tapicerska mojego męża Jarka, która działa lokalnie więc jesli masz ochotę i mieszkasz blisko serdecznie zapraszamy, obijamy stare meble, wykonujemy nowe, robimy materace pod wymiar.

Mamy wspaniałe krawcowe które odszywają recznie każdą rzecz - szyją tak jakby to wszystko było uszyte dla mnie i dla moich dzieci. To dziewczynki testują i męczą wszystkie nowe produkty one są tzw Testerami i Analitykami.

hmmm myśle, że to w skrócie byłoby na tyle …. <3

….a teraz – zaczynajcie przeglądać !

Serdecznie zapraszamy